Сумчани вивезли з Білорусії золото і бронзу

Юні борці з Сум успішно виступили на IV Міжнародному турнірі "Кубок Пам'яті", який був присвячений Дню Перемоги

Вони привезли додому три золоті та одну бронзову медалі, пише Суми.depo.ua з посиланням на dancor.sumy.ua.

Змагання пройшли у місті Гомель і зібрали близько 180 борців з Мінська, Могильова, Бреста, Гродненської та Гомельської областей, а також Москви. Україну представляли юні борці з міста Суми, які захищають честь Сумської регіональної федерації вільної боротьби і ФСТ "Динамо".

Чемпіонами турніру у віковій категорії 10-12 років стали Максим Козир (29 кг), Кирило Крупський (35 кг) і Вадим Пономаренко (45 кг). Бронзову медаль у віковій категорії 15-17 років завоював Ілля Кобченко (63 кг). Данило Блідар (42 кг) посів п’яте місце.

Додамо, що Максим Козир став переможцем турніру другий рік поспіль.