ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумчани продовжують власноруч прикрашати свої двори (ФОТОФАКТ)

Поблизу багатоповерхівки на вулиці 20 років Перемоги "виріс" ще один казковий майданчик
Depo.
9 червня 2015 11:05
ФОТО: depo.ua
Сумчани продовжують власноруч прикрашати свої двори (ФОТОФАКТ)
Сумчани продовжують власноруч прикрашати свої двори (ФОТОФАКТ)

На щастя, у Сумах ще є ентузіасти, готові від душі та безкоштовно створювати красу і гарний настрій не тільки для себе, а й для інших. Вони говорять своїми вчинками, що прикрашаючи життєвий простір, не слід обмежуватися приватною територію.

Жителі обласного центру створили ще одне місце, опиняючись біля якого перехожі по-доброму посміхаються. Це двір будинку №2 по вулиці 20 років Перемоги. Сьогодні він перетворився на арт-майданчик, заповнений саморобними іграшковими фігурами, рослинами й казковими звірятами. Про це пише Суми.depo.ua, посилаючись на creativpodiya.

Головним творцем цього фантазійного простору є мешканка будинку Юлія Падалка. Вона ​​аспірант і співробітник Сумського національного аграрного університету. Виготовлення вуличних іграшок - її хобі. Дівчина сама майструє лебедів, колобків, сонечок з підручних матеріалів - пластикових пляшок, шпаклівки, цементу. Секрети виготовлення дізнається в Інтернеті.

Сумчани продовжують власноруч прикрашати свої двори (ФОТОФАКТ) - фото 1

Юля говорить: спочатку просто хотіла заповнити пустир, що перетворювався на автостоянку, потім поступово стала "селити" на нього різні фігури.

Нагадаємо, подібний двір створили мешканці вулиці Шишкарівська, 15.