ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумчани влаштували пікет до приїзду голови Пенсійного фонду (ФОТОФАКТ)

Сьогодні з робочим візитом прибув до Сум голова Пенсійного фонду України Олексій Зарудний
Depo.
3 квітня 2015 17:03
ФОТО: depo.ua
Сумчани влаштували пікет до приїзду голови Пенсійного фонду (ФОТОФАКТ)
Сумчани влаштували пікет до приїзду голови Пенсійного фонду (ФОТОФАКТ)

Метою його поїздки було представлення нового начальника головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області Тетяни Зленко, повідомляє Суми.depo.ua.

До його приїзду сумчани підготували акцію протесту, оскільки не згодні з призначенням. На заході були присутні близько тридцяти представників громадських організацій та небайдужих сумчан. Приблизно десять правоохоронців стежили за порядком, передає сайт 0542.ua.


Після прибуття Олексій Зарудний запросив усіх бажаючих до актової зали приміщення Пенсійного фонду, щоб ті змогли поставити питання.
Громадськість в основному висловлювала невдоволення призначенням Тетяни Зленко. Люди говорили, що людина, помічена у корупційних схемах, не може претендувати на таку високу посаду.

На всі питання і протести Олексій Зарудний відповів, що за три місяці, поки Тетяна Зленко виконувала обов'язки керівника, вона зарекомендувала себе компетентним працівником. З боку начальства до неї немає жодних претензій. Є дрібні недоліки, але в іншому вона повністю справляється зі своїми обов'язками.