Сумчани 8 років сплачують кредит за квартири, в яких не живуть

У Сумах міська влада обіцяє розрулити ситуацію з довгобудом на вулиці Інтернаціоналістів

Сумчани, які вклали кошти в будівництво по вул. Інтернаціоналістів, 35, за програмою пільгового молодіжного кредитування, у черговий раз звернулися до міської влади. Про це пише Суми.depo.ua.

Днями ініціативна група молодих сімей зустрілася з міським головою Олександром Лисенком.

"Компанія ТОВ "Номак-Інвест" уже вісім років не має можливості добудувати будинок. Тому люди хочуть знайти забудовника, який це зробить. Для цього ініціативна група пропонує провести конкурс", - зазначив директор регіонального управління Фонду молодіжного кредитування Володимир Братушка.

За словами Олександра Лисенка, вже готується його розпорядження про створення конкурсної комісії, яка буде розробляти необхідну документацію. До комісії також увійдуть представники ініціативної групи молодих сімей.

Під час зустрічі також порушили питання про позов ТОВ "Номак-Інвест" до міської влади. Забудовник не згоден з розірванням з ним угоди. Як пояснює Володимир Братушка, угода була укладена між Сумською міською радою та Фондом молодіжного кредитування, і розірвана саме за ініціативою Фонду. Суд першої інстанції забудовник вже програв.

Згідно з дорученням міського голови, відстоювати права інвесторів 13 травня на засіданні апеляційного суду в Харкові буде представник правового управління Сумської міськради.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми