ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумчанам заборгували 55 мільйонів гривень зарплати

З початку року вже погашено боргів на суму 14,9 млн грн
Depo.
22 січня 2016 14:46
ФОТО: depo.ua
Сумчанам заборгували 55 мільйонів гривень зарплати
Сумчанам заборгували 55 мільйонів гривень зарплати

Спільно з представниками прокуратури міста та відділів державної виконавчої служби міського управління юстиції члени комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат обговорили ситуацію з виплатою заробітної плати на 10 підприємствах, де сума боргу склала сукупно 12,8 млн грн, пише Depo.Суми з посиланням на Муніціпальний портал.

За рішенням комісії, було направлені листи до керівників та ліквідаторів, які не виконали зобов’язання погасити заборгованість до кінця 2015 року, щодо надання графіків її ліквідації в 2016 році.

Засновників підприємств-боржників, з якими відсутній зв’язок і їх керівниками не повідомлено органи статистики про погашення заборгованості по заробітній платі було щодо вирішення питання подальшого існування цих підприємств.

Зазначимо, станом на 18 січня заборгованість із заробітної плати в обласному центрі склала 54,9 млн грн. 

Загалом у числі боржників значиться 32 підприємства (13 економічно активних (14,9 млн грн.), 13 підприємств-банкрутів (38,9 млн грн.), шість – економічно неактивних (1,1 млн грн.).

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми