ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумчанам пропонують гроші за нелюстрованих суддів і держслужбовців

USAID піклується про "справедливе правосуддя"
Depo.
27 квітня 2015 08:45
ФОТО: depo.ua

Сумчанам пропонують гранти на моніторинг люстрації держслужбовців і суддів, пише Суми.depo.ua.

Проект USAID «Справедливе правосуддя» оголошує конкурс грантів для українських неурядових організацій для здійснення діяльності, пов'язаної з моніторингом громадянським суспільством процесу перевірки державних службовців і суддів. Мета програми - посилення довіри та впевненості громадськості в процесі люстрації.

Кількість грантів - до восьми.

Не більше трьох (до 470 тис. грн. кожен) - для здійснення моніторингу впровадження законодавства про перевірку і люстрації державними та судовими органами.

Не більше двох (до 470 тис. грн. кожен) - для перегляду та формування звіту про судові справи і рішення, що стосуються перевірки та люстрації.

Не більше одного: для сприяння розробці законів і положень з перевірки та люстрації (до 590 тис. грн.), для розвитку здатності громадських організацій для здійснення моніторингу процесів перевірки і люстрації (до 825 тис. грн.), для надання допомоги відповідно до потреб коаліції реанімаційного пакету реформ (до 590 тис. грн.).

Заявки на участь у конкурсі грантів приймаються до 12 травня 2015 (17:00).

Подавати їх слід в електронному та паперовому вигляді (office@fair.org.ua; USAID "Справедливе правосуддя", вул. Івана Франка, 36, Київ, 01030, Україна).

Детальніше про конкурс можна дізнатися на сайті проекту fair.org.ua.