ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумчанам пропонують 10 тисяч за вміння малювати

Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості "Талант. Арт" дає можливість художникам у віці від 6 до 22 років представити свої роботи на виставках по всій Україні та за її межами
Depo.
22 квітня 2015 14:13
ФОТО: depo.ua
Сумчанам пропонують 10 тисяч за вміння малювати
Сумчанам пропонують 10 тисяч за вміння малювати

Загальний призовий фонд проекту від "Folk Ukraine" становить 10 000 гривень. Аби стати учасником конкурсу, необхідно надати свої творчі роботи, виконані у довільній графічній або живописній техніці. Про це пише Суми.depo.ua.

Роботи повинні відповідати наступній тематиці: "Весна Україні" (9 квітня - 8 травня); "Купальська ніч" (7 серпня - 31 серпня); "Осінній натюрморт" (6 листопада - 27 листопада); "Стрітення" (5 лютого - 28 лютого).

До роботи необхідно обов'язково додавати відомості про автора. Паспарту не оформляються. Кращі роботи будуть об'єднані в загальну виставку, яка буде переїжджати з міста в місто протягом 2015 року. Після цього професійне журі проекту "Талант. Арт" оголосить переможців у кожній з номінацій і у відповідній віковій категорії.

Конкурс уже розпочато. І бажаючі взяти в ньому участь можуть надсилати свої роботи. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті: www.talant.com/about.