ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумчанам показали, як це - бути волонтером у зоні АТО

Переглянути стрічку "Сталкери зони АТО" прийшли учні сумських шкіл, а також зацікавлені містяни
Depo.
25 лютого 2016 12:33
ФОТО: depo.ua
Сумчанам показали, як це - бути волонтером у зоні АТО
Сумчанам показали, як це - бути волонтером у зоні АТО

У кінотеатрі "Дружба" відбулася прем’єра фільму про діяльність сумських волонтерів "Сталкери зони АТО", пише Depo.Суми з посиланням на Муніціпальний портал.

Про історію створення фільму розповів його режисер Ігор Назаренко. За його словами, за мету ставили висвітлити діяльність волонтерів, які постійно допомагають нашим бійцям на передовій. Для цього неодноразово знімальна група здійснювала поїздки до зони АТО, в найгарячіші її точки.

Інколи доводилося на власні очі бачити, як гинуть люди. Тому, повертаючись до мирного життя, повідомив режисер, було вирішено зняти документальний фільм про волонтерів, діяльність яких служить чудовим патріотичним прикладом для молоді.

Під час перегляду картини в залі панувала цілковита тиша, кожен дослухався до розповідей героїв, які вирішили не стояти осторонь спільної біди, а підтримати тих, хто пішов боронити рідну землю.

Особливого значення для школярів набули історії молодих хлопців-волонтерів, адже багато із них майже одного віку з учнями, присутніми у залі.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми