UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Сумчанам подовжили термін подачі документів на субсидію

Згідно з Положенням про порядок призначення житлових субсидій у разі зміни цін і тарифів на житлово-комунальні послуги, житлові субсидії призначаються протягом трьох місяців з дати такої зміни

Сумчанам подовжили термін подачі докумен…

У зв’язку зі зміною тарифу ТОВ "СЕРВІСРЕСУРС" ​​і ТОВ "А-Муссон" для жителів Сум продовжено термін подачі документів на субсидію, передає Depo.Суми із посиланням на Sumy Today.

З 25 липня нарахування на послуги з поводження з твердими побутовими відходами ТОВ "СЕРВІСРЕСУРС" ​​і ТОВ "А-Муссон" здійснюють за новими тарифами. Згідно з Положенням про порядок призначення житлових субсидій у разі зміни цін і тарифів на житлово-комунальні послуги житлові субсидії призначаються протягом трьох місяців з дати такої зміни.

Жителі міста, які не скористалися можливістю оформити субсидію в липні 2019 року і обслуговуються вказаними організаціями, мають право звернутися за її призначенням з липня 2019 року до 25 жовтня 2019 року. Телефони "гарячих" ліній для консультацій: 60-46-04, 60-45-01, 0504078199. 

Нагадаємо, що у департаменті праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради вже інформували щодо стану призначення житлових субсидій.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook