ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумчанам обіцяють приз за кращий проект благоустрою Театральної площі

Призовий фонд становить 150 тис. грн.: I місце – 70 тис. грн.; II місце – 50 тис. грн; III місце – 30 тис. гривень

Depo.
10 жовтня 2018 12:35
ФОТО: depo.ua

У Сумах оголосили відкритий архітектурний конкурс на визначення кращої проектної пропозиції з комплексної реконструкції забудови та благоустрою Театральної площі, передає Depo.Суми із посиланням на Regio.News.

Відповідне рішення ухвалили члени виконавчого комітету під час засідання. Під час конкурсу хочуть визначити кращу проектну пропозицію із комплексної реконструкції забудови та благоустрою площі як основи для подальшого розроблення проектної документації. Ділянка проектування обмежена площею Покровська, вул. Г. Кондратьєва, пров. Академічний та вул. Гагаріна.

Стартує конкурс з 16 жовтня і триватиме до 14 грудня. Підбиття підсумків відбудеться 23 грудня.

Для участі в конкурсі автор, авторський колектив має подати заявку про наміри взяти участь у конкурсі із зазначенням прізвища, імені, по батькові автора, членів авторського колективу, поштової та електронної адреси, контактного номера телефону. Заявка подається особисто або на e-mail: arh@smr.gov.ua. Заявки про наміри взяти участь від авторського колективу кожен із його членів заповнює за встановленою формою особисто і вони подаються пакетом.

Конкурсна документація для проектування надається замовником конкурсу на електронну адресу заявника або за адресою: м. Суми, вул. Воскресенська, 8А, ІІ-й поверх, каб. 2.

Призовий фонд становить 150 тис. грн.: I місце – 70 тис. грн.; II місце – 50 тис. грн; III місце – 30 тис. гривень.

Джерело фото: Media Коло

Нагадаємо, що одесити хочуть благоустрою "Сонячної поляни".

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook