ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумчан запрошують повчитись на копів

Кадри для правоохоронних органів готують у сумській філіїї Національного університету
Depo.
18 січня 2016 09:15
ФОТО: depo.ua
Сумчан запрошують повчитись на копів
Сумчан запрошують повчитись на копів

У Сумах працює виш, який навчає спеціалістів для роботи у поліції та інших правоохоронних органах, повідомляє Depo.Суми.

Сумська філія Харківського Національного університету внутрішніх справ здійснює підготовку фахівців за спеціальністю "Правознавство" за денною та заочною формами навчання на базі повної загальної середньої освіти, освітньо-кваліфікаційних рівнів "молодший спеціаліст" та "бакалавр".

Сумчан запрошують повчитись на копів - фото 1Для сучасного українського копа селфі - одне з професійних вмінь

За словами начальника філії Сергія Лукаша, патрульна поліція, яка має згодом вийти на вулиці Сум - далеко не єдиний підрозділ нової поліції. Тому окрім патрульних, у СФ ХНУВС готують інших спеціалістів. Зокрема, для оперативних підрозділів, слідства та аппарату.

Сумчан запрошують повчитись на копів - фото 2Навчальні атрибути

Випускники вишу працевлаштовуються не лише у поліцію. Наразі, повідомила заступник керівника філії Вікторія Гробова, колишні студенти є працівниками і керівниками інших правоохоронних органів, установ та організацій Сум та інших міст України. Окрім цього, багато хто будує успішну кар'єру у прокуратурі, адвокатурі та судовій гілці влади.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми