ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумчан запрошують побачити "Двомислення"

Естампна графіка, яка паралельно створювалася двома авторами протягом 2013-2015 років, вперше експонується у форматі спільної виставки
Depo.
15 червня 2015 10:54
ФОТО: depo.ua
Сумчан запрошують побачити "Двомислення"
Сумчан запрошують побачити "Двомислення"

Термін "Двомислення", що було обрано для назви експозиції, трактується кожним автором по-своєму, пише Суми.depo.ua.

Ілюстрації Богдана Пилипушка до антиутопії "1984" виражають двомислення, як невід`ємну складову тоталітарного та не демонтованого посттоталітарного мислення. Двомислення є здатністю свідомості дотримуватися двох переконань, що суперечать одне одному. Чути явну брехню, усвідомлювати її неправдивість та вірити в неї.

У своєму графічному здобутку Олександра Сиса торкається онтологічних питань Старого та Нового Заповітів, а також, за допомогою художніх образів, розмірковує над різними станами меланхолії.

Сумчан запрошують побачити "Двомислення" - фото 1

Серія офортів "Жінки Біблії" - є результатом спроби розвінчання одностороннього сприйняття сакральних постатей як виключно однозначних.

Формат виставки заохочує глядача приєднатися до образотворення шляхом прийняття або заперечення запропонованої художниками концепції бачення поставлених проблем.

На відвідувачів чекає також демонстрація від авторів вживу техніки естампу та творче спілкування.

Відкриття виставки відбудеться у понеділок, 15 червня, у виставковому залі "Філантроп" (Наукова бібліотека УАБС НБУ) по вул. Покровська 9/1
Початок: 16:00

Більше новин про життя Сумщини читайте на Суми.depo.ua