ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумчан попереджають про небезпеку від бурульок

У зимово-весняний період ризик отримати травму зростає
Depo.
13 січня 2016 11:31
ФОТО: depo.ua
Сумчан попереджають про небезпеку від бурульок
Сумчан попереджають про небезпеку від бурульок

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення нагадує сумчанам правила безпеки, яких необхідно дотримуватись, щоб не стати жертвою бурульок, пише Depo.Суми з посиланням на Муніціпальний портал.

В цей час на покрівлях, балконах утворюються бурульки та шари снігу і льоду. Під час відлиги можливе падіння бурульок та зсув снігу, тому слід бути обережними – не ходити і не стояти поблизу будинків. 

Власникам автотранспорту не треба припарковувати свої машини біля будинків.

Особливу небезпеку бурульки становлять в місцях масового скупчення людей та на вузьких вулицях, де тротуари прилягають до будинків, а також поблизу під'їздів багатоповерхівок та входів до установ чи підприємств.

За можливості слід триматись на відстані 3-5 метрів від будинків та інших споруд, вибираючи найбільш безпечний маршрут руху вулицями міста.

Уважними слід бути під час прогулянок, особливо з дітьми. На деревах утворюється значний сніговий покрив, подекуди з них може впасти велика брила снігу разом з бурульками. Тому, проходячи біля високих дерев, потрібно переконатися, що немає загрози падіння снігу.

Необхідно також звертати увагу на межі встановлених огорож, які попереджають виникнення нещасних випадків.

У Сумах комунальні та приватні ЖЕКи не лише розчищають прибудинкові території від снігу, а й займаються зніманням бурульок. У разі, якщо такі є на вашому будинку, – необхідно звертатися до організації, яка обслуговує будинок. 

Управління "Інспекція з благоустрою міста" Суми має право притягнути до адміністративної відповідальності недбалих підприємців чи ЖЕКи, які нехтують своїми обов’язками та правилами безпеки.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми