ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумам за успіхи в енергозбереженні подарували дві монетки

Директор місцевої філії "Ощадбанку" вручив меру міста дві пам'ятні монети
Depo.
27 січня 2016 11:01
ФОТО: depo.ua

На сьогоднішній сесії Сумської міськради виступив директор Сумського обласного відділення "Ощадбанку" Олег Радченко, який презентував програми, що пропонує державний банк, пише Depo.Суми

Крім того, він зробив подарунок Сумам - дві монети, одна з яких присвячена Сумській області.

Сумам за успіхи в енергозбереженні подарували дві монети - фото 1Перед початком розгляду питань, винесених на порядок денний, депутати вислухали Олега Радченко. Він заявив, що в урядовій програмі з енергозбереження, яка стартувала в минулому році, Сумщина посіла 1-е місце серед усіх областей України. Так, в ній взяли участь 1 300 сумчан і 132 підприємства. У цьому році з держбюджету також виділяються гроші на компенсацію, тому місто Суми може скористатися шансом. 

Потім Олег Радченко подарував Сумам дві монети Нацбанку. Він вручив міському голові монету, присвячену Евромайдану, і пам'ятну монету, випущену в 2014 році до 75-річчя Сумської області, яка поповнила серію "Області України", повідомляє ТопГород.

Остання монета номіналом 5 гривень була викарбувана на честь Сумщини та введена в обіг 9 січня 2014 року. Тираж монети - 20 000 штук.

Зазначимо, у 2005 році Нацбанк випустив 30 тисяч п'ятигривневих монет, присвячених 350-річчю міста Суми.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми