ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Суд зацікавився, чим хворіє віце-мер Войтенко

У четвер, 9 липня 2015 року, було відкладено підготовче судове засідання відносно першого заступника міського голови Сум у зв’язку з неявкою обвинуваченого
Depo.
10 липня 2015 11:07
ФОТО: depo.ua
Суд зацікавився, чим хворіє віце-мер Войтенко
Суд зацікавився, чим хворіє віце-мер Войтенко

Судом направлено запит до лікарні про витребування інформації про перебування посадової особи на лікуванні, пише Суми.depo.ua з посиланням на прес-службу Зарічного суду.

Наступне підготовче судове засідання має відбутися 21 липня о 09:30.

Зазначимо, посадовій особі Сумської міської ради пред'явлено обвинувачення за ч.1 ст. 357, ч.2 ст. 361, ч.3 ст. 27-ч.1 ст.376 КК України (несанкціонованому втручанні в роботу автоматизованих систем, що призвело до підробки інформації, вчинене повторно; привласнення офіційного документа, вчинене в особистих інтересах та пособництво у втручанні в будь-якій формі в діяльність судді з метою перешкодити виконанню ним своїх службових обов'язків та добитися винесення неправосудного рішення), та за ст. 128 КК України (необережне середньої тяжкості тілесне ушкодження).

Нагадаємо, як повідомлялося, раніше суд відкладав підготовче судове засідання відносно віце-мера Сум, який перебував на стаціонарному лікуванні.

Більше новин про життя Сум та Сумщини читайте на Суми.depo.ua