ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Суд виправдав обвинувачуванного у крадіжці

У судді виник сумнів щодо добровільності визнавальних показань крадія
Depo.
15 лютого 2016 09:03
ФОТО: depo.ua
Суд виправдав обвинувачуванного у крадіжці
Суд виправдав обвинувачуванного у крадіжці

11 лютого судом визнано невинуватим у пред’явленому обвинуваченні за ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст. 185, ч. 2 ст. 185 КК України (замах на крадіжку та крадіжка, поєднана з проникненням у приміщення), пише Depo.Суми з посиланням на повідомлення Зарічного райсуду м.Суми. 

Судом було встановлено, що пред’явлене обвинувачення ґрунтується на протоколі огляду місця події, слідчому експерименті за участю обвинуваченого громадянина, під час якого він надавав визнавальні показання, речових доказах, а також показаннях свідків. 

Але, всебічно дослідивши всі обставини кримінального провадження та оцінивши кожний наданий доказ з точки зору належності, допустимості та достовірності, суд дійшов висновку про те, що їх не можна покласти в основу обвинувачення, оскільки частина із них здобута з грубим порушенням норм чинного законодавства, а інші – як самі по собі, так і в сукупності – прямо чи непрямо не підтверджують існування обставин, про які зазначено в обвинувальному акті.

Так, у суду виник сумнів щодо добровільності визнавальних показань обвинуваченого, наданих ним під час досудового слідства при допиті та при проведенні слідчого експерименту. 

Також під час допиту в суді свідків жоден із них не підтвердив обставин, викладених у протоколі огляду місця події. 

За таких обставин, громадянина виправдано у зв'язку з недоведеністю його участі у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 15 ч.2 ст.185, ч. 2 ст. 185 КК України.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми