ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Суд сумнівається, що підозрюваний у побитті сумського журналіста має сидіти у кутузці

Відхилено клопотання слідства про тримання його під вартою
Depo.
26 червня 2015 09:35
ФОТО: depo.ua

Про це пише Суми.depo.ua.

Суд знову відмовився брати під варту підозрюваного у побитті сумського журналіста
25 червня в Зарічному суді м Суми розглядалося клопотання слідства про обранні запобіжного заходу підозрюваного у побитті Євгена Положія.

"Щойно Зарічний суд відмовив в обранні запобіжного заходу підозрюваному у побитті гр. Положія Є. В., яке відбулося 14.04.14 р Чесно кажучи, іншого рішення від суду, головою якого є пані Шелехова, я й не очікував. З перших кроків - ще з квітня 2014, заборонивши проводити моніторинг мобільних абонентів, суд свідомо став на бік злочинців. Так що розраховувати на об'єктивний розгляд справи не доводиться. Майдан, говорите, переміг? Революція Гідності? Люди гинуть тисячами, а в Сумах як керувало, так і керує ОПГ", - написав сам Е.Положій на своїй сторінці у фейсбуці.

Суд так оцінив дану ситуацію: "8 червня 2015 слідчим суддею вже було оцінено наявність передбачених законом ризиків, які існували до винесення ним рішення, у тому числі ризик можливого впливу на потерпілого, що вказувалося в рапорті співробітника УБОЗ, і можливість ухилення обвинуваченого від слідства, що підтверджувалося постановою Ковпаківського районного суду м Суми про привід від 30 липня 2015 року. За результатами цього розгляду відмовлено в задоволенні аналогічного клопотання слідчого.

Постанова слідчого судді від 8 червня 2015 вступило в законну силу.

За час після прийняття цього рішення слідчим не доведено виникнення і наявність інших ризиків і наміри М. вчиняти дії, які будуть перешкоджати встановленню істини у справі. При розгляді клопотання слідчий вказав, що порушень явки до слідчого та інших порушень М. не здійснював і процесуальну поведінку М. з тих пір є належним.

Таким чином слідчим не доведено існування сукупності обставин, зазначених у ст.177 КПК України - тому, клопотання не підлягає задоволенню", цитує ухвалу Данкор.

Більше новин про життя Сум та Сумщини читайте на Суми.depo.ua