Спостерігачі знайшли на Сумщині протоколи "з майбутнього"

У Верхньосироватській територіальній виборчій комісії Сумського району дата і час пакування на протоколах однієї з виборчих дільниць не відповідають дійсності

Спостерігачі знайшли на Сумщині протокол…

Члени Верхньосироватській територіальній виборчій комісії голосуванням вирішили внести зміни в документацію ДВК одразу у себе на засіданні, повідомили Depo.Суми у громадянській мережі "Опора".

Спостерігачі виявили, що на протоколах підрахунку голосів, які надійшли від дільничної виборчої комісії № 590593 (дільниця розташована на вул. Галкіна, 21-б, с. Залізняк Сумського району) позначений час не збігається із фактичним. Зокрема, на протоколах був позначений час пакування від 1:30 до 2:30, хоча фактично протоколи надійшли з дільниці раніше за 1:30.

Члени ТВК провели "оперативну нараду", щоб з’ясувати чи можна вважати такі протоколи дійсними і що варто робити із часом на протоколах, який не збігається з реальним. За результатами голосування було вирішено, що порушення є незначним і що час на протоколах можна виправити одразу на місці в ТВК.

Крім того, спостерігач на Верхньосироватській ТВК повідомив, що члени ТВК не можуть знайти пакет із недійсними бюлетенями.

Після зауваження спостерігача Верхньосироватська ТВК все ж вирішила відправити членів ДВК № 590593 до виборчої дільниці для уточнення даних.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"