ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Спільноту роботодавців Сумщини очолив Ігор Тесленко

Новий очільник спільноти роботодавців підписав меморандум з головою Сумської ОДА Миколою Клочком

Depo.
4 грудня 2018 12:40
ФОТО: depo.ua

В Сумах укладено меморандум між владою та спільнотою роботодавців про партнерство та співпрацю. Від влади меморандум підписав голова Сумської ОДА Микола Клочко, від Спільного представницького органу роботодавців області – голова ради Федерації організацій роботодавців Сумщини Ігор Тесленко, передає Depo.Суми із посиланням на повідомлення Федерації організацій роботодавців Сумщини.

У меморандумі йдеться про необхідність сприяння всебічному соціальному діалогу в області, налагодженню взаємодії між владою та бізнесом і зростанню інвестиційної привабливості регіону.

Підписанти домовилися об'єднати зусилля для вироблення та реалізації регіональної економічної та соціальної політики, регулювання трудових, соціальних, економічних відносин та забезпечення підвищення рівня і якості життя мешканців області та забезпечення соціальної стабільності в суспільстві.

Сумська ОДА залучатиме представників спільноти до роботи над реформами, а ті в свою чергу стимулюватимуть своїх колег виконувати взяті на себе соціальні зобов'язання - в тому числі і щодо легалізації зайнятості населення та вчасної виплати заробітної плати.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook