ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Спеціаліст СумДУ розробив електронну "шпаргалку" для лікарів

Мобільний додаток отримав широке визнання у практичних лікарів України
Depo.
23 лютого 2016 14:31
ФОТО: depo.ua
Спеціаліст СумДУ розробив електронну "шпаргалку" для лікарів
Спеціаліст СумДУ розробив електронну "шпаргалку" для лікарів

Мобільний додаток LORHELPER, який цікавий широкому колу спеціалістів: отоларингологам, сімейним лікарям, терапевтам, розроблявся спеціалістом Медичного інституту Сумського державного університету Євгеном Сміяновим протягом трьох років у співробітництві з медиками Прикарпаття, пише Depo.Cуми з посиланням на прес-службу СумДУ. 

Роботу програми LORHELPER побудовано на принципі "Від загального до конкретного". Алгоритм роботи з програмою полягає у поетапних відповідях на питання, які уточнюють інформацію про клінічні прояви і звужують коло можливих діагнозів. Зрештою вони приводять лікаря до необхідного клінічного протоколу. 

Програма дозволяє лікарю швидко зорієнтуватися у великій кількості інформації шляхом пошуку необхідних даних у базі програми. 

У програмі існує можливість повернення на попередні етапи. Вона містить також вбудовані ілюстрації клінічної картини захворювання.

Це допомагає лікарю правильно інтерпретувати дані, отримані під час огляду хворого, а отже - уникати помилок під час постановки діагнозу.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми