ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Спасіння потопаючих: У Сумах вчили рятувальників дитячих оздоровчих таборів

З настанням купального сезону, особливої актуальності набуває питання збереження життя і здоров'я людей на водних об’єктах
Depo.
31 травня 2015 08:23
ФОТО: depo.ua
Спасіння потопаючих: У Сумах вчили рятувальників дитячих оздоровчих таборів
Спасіння потопаючих: У Сумах вчили рятувальників дитячих оздоровчих таборів

У обласному центрі відбулись спеціальні заняття для вихователів-інструкторів з плавання дитячих оздоровчих таборів та рятувальників баз відпочинку і пляжів. Участь в них взяли близько 50 відповідних фахівців зі всієї області, пише Суми.depo.ua.

Учасників ознайомили з законодавчою базою з питань охорони життя людей на водних об'єктах, з правилами організації безпечного відпочинку та облаштування місць для купання, їх забезпечення рятувальними засобами.

Присутнім розповіли про методи необхідної допомоги під час надзвичайних подій та продемонстрували тематичні відеоматеріали.

Продовжились заняття практикумом на березі р. Псел. Співробітники міської рятувально-водолазної служби продемонстрували прийоми порятунку потопаючих безпосередньо з поверхні води та за допомогою спорядження - рятувального кругу, спеціальної мотузки.

Лікарі показали методи надання домедичної допомоги постраждалим - звільнення дихальних шляхів від води, штучне дихання та непрямий масаж серця. Особливу увагу фахівці приділили специфіці проведення відповідних заходів при рятуванні дітей.

Учасники даного збору отримали посвідчення про опрацювання відповідного навчального курсу.

Нагадаємо, влітку у сумських таборах планують оздоровити більше дев'яти тисяч дітей.