ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

СНАУ став "найвідкритішим" сумським університетом

Інститут розвитку регіональної преси оприлюднив результати моніторингу відкритості веб-сайтів вищих навчальних закладів України
Depo.
29 грудня 2015 11:56
ФОТО: depo.ua
СНАУ став "найвідкритішим" сумським університетом
СНАУ став "найвідкритішим" сумським університетом

Моніторинг було проведено у співпраці з Міністерством освіти і науки України з метою оцінки якості інформування іноземних громадян про умови вступу до ВНЗ України, та про навчання в них, пише Depo.Суми.

У ході моніторингу експерти перевірили, чи оприлюднено на офіційних веб-сайтах ВНЗ України відомості про: факультети, інститути та інші структурні підрозділи, які надають освітні послуги іноземним громадянам; умови прийому на навчання до ВНЗ, в тому числі іноземних громадян та осіб без громадянства; загальна інформація про навчальний процес для іноземних студентів тощо.

Середній показник інформаційної відкритості веб-сайтів ВНЗ України, щодо яких проводився в 2015 році моніторинг, становить 38,97%. Лідером рейтингу став веб-сайт Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститу" з коефіцієнтом 63,87%, друге місце посів Маріупольський державний університет (61,72%), третє — Одеська державна академія технічного регулювання та якості (60,82%).

Що стосується вищих навчальних закладів Сумщини, то тут найвищі показники відкритості у Сумського національного аграрного університету (СНАУ). З показником 45,24 % він займає 26 позицію в рейтингу, повідомляє прес-служба СНАУ.

Сумський державний університет (СумДУ) та Сумський державний педагогічний університет імені А.С.Макаренка (СДПУ) зайняли відповідно 63 і 64 позиції в рейтингу, з показниками відкритості трохи більшими за 36%.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми