UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Сморід у Сумах: Держпродспоживслужба дослідила стан повітря

Фактів можливого негативного впливу на стан здоров’я населення спеціалісти не виявили

Сморід у Сумах: Держпродспоживслужба дос…

На території Сум та Сумського району через чисельні звернення від громадян міста щодо поширення неприємного запаху (смороду) дослідили стан атмосферного повітря, передає Depo.Суми із посиланням на Sumy Today.

З метою з’ясування обставин було проведено контроль на підприємстві ТОВ "АВІС Україна" (заявники пов'язували походження смороду з діяльністю цього підприємства) та ініційовано проведення лабораторних досліджень атмосферного повітря.

Загалом 18.10.2019 року було досліджено стан забруднення атмосферного повітря з визначенням вмісту аміаку, сірководню та сполук групи азоту в 6 точках на межі санітарно-захисної зони ТОВ "Авіс Україна" та в найближчій зоні впливу (житлова забудова в с. Косівщина, с. Сад, прилегла територія міста Суми).

За результатами досліджень, проведених лабораторією ДУ Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України, в присутності заступника начальника Сумського районного управління Держпродспоживслужби в Сумській області згідно протоколу досліджень від 18-21.10.2019 року № 336-341 перевищень вмісту досліджуваних забруднюючих речовин в максимально разових концентраціях не встановлено.

Зразки досліджених речовин відповідають вимогам щодо Гранично допустимих концентрацій (ГДК) хімічних і біологічних речовин в атмосферному повітрі населених місць, затверджених т. в. о Головного державного санітарного лікаря України від 03.03.2015 року.

Згідно наданої інформації (лист від 18.10.2019 № 04-14/75) перевищень ГДК забруднюючих речовин при чотириразовому протягом кожної доби спостереженні у повітрі міста Суми встановлено не було.

Документальний контроль на підприємстві не виявив технологічних відхилень роботи карт накопичення побічних продуктів тваринного походження.

Виходячи з вищевикладеного, фактів можливого негативного впливу на стан здоров’я населення встановлено не було.

Джерело фото: "Спецкор"

Нагадаємо, що кияни у вересні потерпали від задушливого смогу і смороду.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"