Слідство офіційно "вішає" вбивство сумського екс-депутата Жука на його дружину

Прокуратура повідомила про підозру зниклій Ганні Жук

За повідомленням прокуратури області повідомлдення про підозру вручено директору ОСББ будинку, у якому зареєстровано Ганну Жук, повідомляє Depo.Суми.

Слідство вважає, що є всі підстави вважати Ганну Жук винною у вбивстві її чоловіка. Зокрема, результати експертизи змивів з рук дружини підтвердили наявність слідів пороху. Такі ж сліди знайдено на одязі.

Слідство також стверджує, що між подружжям були конфлікти та відбувалось застосування насильства з боку загиблого.

Слідчі також знайшли підтвердження того, що в момент вбиввства подружжя знаходилося у будинку наодинці.

За версією слідчих у день вбивства вона, дочекавшись, поки чоловік ляже засне, здійснила підпал і поїхала з водієм з будинку. Анатолій Жук прокинувся, побачив пожежу, подзвонив їм, вони повернулися. Потім він разом з водієм почав гасити пожежу і зателефонував дружині, аби вони повернулись. Потому як пожежу загасили водій вирушив за допомогою, а дружина вирішила довести вбивство до кінця, взяла пістолет чоловіка і застрелила його.

У прокуратурі також повідомили, що за офіційними даними Інтерполу підозрювана перебуває на території Суджанського району Курської області Росії. Незабаром буде порушено питання в порядку міжнародних договорів щодо звернення до РФ про розшук підозрюваної.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми