ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Скандал у конотопській лікарні "погасили" новим головлікарем

Гучно звільненого Драганюка замінв його попередник
Depo.
16 липня 2015 08:40
ФОТО: depo.ua
Скандал у конотопській лікарні "погасили" новим головлікарем
Скандал у конотопській лікарні "погасили" новим головлікарем

Головним лікарем комунального закладу "Конотопська центральна районна лікарня імені академіка Михайла Давидова" призначений Володимир Носач, повідомляє кореспондент Суми.depo.ua.

До цього новопризначений керівник працював у відділковій лікарні станції Конотоп, обіймав посади заступника головного лікаря з медичної частини, а також завідувача інформаційно-аналітичного відділу.

Нагадаємо, попередній головний лікар лікарні Володимир Драганюк був звільнений з посади 15 квітня цього року після двотижневого мітингу, який організувала громадськість Конотопа, звинувачуючи головного лікаря в корупції. До призначення нового очільника ЦРЛ обов'язки головлікаря виконував заступник головлікаря з амбулаторного розділу роботи Валерій Сутулін.

Володимир Носач вже має досвід керівництва лікарнею - він очолював Конотопську ЦРЛ з квітня 2005 р. до 1 грудня 2006 року. Основним завданням натепер вважає стабілізацію фінансової ситуації. "Медичної субвенції, - наголошує він, - не вистачає. Крім того, ніхто не планував таке зростання індексації, яке забирає незаплановані кошти. Актуальною для Конотопа залишається і добудова пологового відділення, яке будується вже досить тривалий час. Одним з пріоритетних питань залишається розвиток сімейної медицини. Ми плануємо відкриття пункту в районі Загребелля".

Більше новин про медицину Сумщини читайте на Суми.depo.ua