ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Шпаргалки, мобілки та навушники: Абітурієнти Сумщини успішно склали ЗНО-2015

Представники Громадської мережі "Опора" розповіли про підсумки своїх спостережень за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання в області
Depo.
1 липня 2015 15:27
ФОТО: depo.ua
Шпаргалки, мобілки та навушники: Абітурієнти Сумщини успішно склали ЗНО-2015
Шпаргалки, мобілки та навушники: Абітурієнти Сумщини успішно склали ЗНО-2015

Основна сесія ЗНО в Україні завершилася 26 червня. У Сумській області діяли 33 пункти проведення оцінювання у 5 округах: Суми, Конотоп, Ромни, Шостка, Охтирка. У ньому взяли участь 8085 абітурієнтів та більше 1,5 тисячі педагогів, передає Суми.depo.ua.

Претензій до організаторів ЗНО у "Опори" не виникло, а ось школярі були спіймані на використанні мобільних телефонів, шпаргалок та навушників. Через це чотири людини були видалені з тестів з української мови та літератури, одна - зі ЗНО з математики. Сім були не допущені до здачі через запізнення або відсутність документів.

Максимальну кількість балів, 200, з української мови та літератури на Сумщині отримали п’ять осіб (з них один учень Шосткинської гімназії здав завдання поглибленого рівня), з математики - 51 особа. Жоден абітурієнт в області цього року не набрав 200 балів з англійської мови.

З української мови базовий рівень не подолали 6% учасників (загальноукраїнський показник - 8,32%), з математики - 23% (загальноукраїнський відсоток - 21,7).

Вступна кампанія у вузах стартує 10 липня. Дійсним сертифікат здачі ЗНО залишатиметься протягом року.

Більше новин про життя Сумщини читайте на Суми.depo.ua