ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Шостку знову забруднили. Тепер і воду, і повітря (ФОТОФАКТ, ВІДЕОФАКТ)

Протягом двох тижнів жителі 32-го мікрорайону міста вечорами не можуть відкрити вікна - у повітрі їдкий дим, при вдиханні якого погіршується самопочуття
Depo.
10 червня 2015 14:20
ФОТО: depo.ua
Шостку знову забруднили. Тепер і воду, і повітря (ФОТОФАКТ, ВІДЕОФАКТ)
Шостку знову забруднили. Тепер і воду, і повітря (ФОТОФАКТ, ВІДЕОФАКТ)

Від гару важко дихати, дере в горлі й тисне в скронях, говорять шосткинці. Налякані останньою ситуацією з розливом хімікатів, вони забили тривогу і самостійно встановили джерело забруднення повітря.

Як виявилося, чорний дим іде з труби підприємства "Зодіак", яке займається виробництвом гофрокартону та гофротари. 

"Дзвонили начальнику служби МНС міськвиконкому і неодноразово на гарячу лінію 1555. Там лише чемно фіксують виклики, а ми продовжуємо задихатися від гару. Нудотний запах паленого клею чітко можна було відчути ввечорі-вночі 26, 27, 28 травня, а також 3-5 червня. А вчора, 9 червня почали травити вже і вдень, з 16:30", - розповіли мешканці мікрорайону. Про це передає Суми.depo.ua з посиланням на shostka.info.

У той же час невідомі вже вдруге забруднили невелике озеро, розташоване на вулиці Кірова в Шостці, від чого воно набуло червоного кольору.


"Вітром це не надуло. Це зроблено спеціально, двічі, як мінімум... Візуально - це барвник висипаний", - повідомила начальник управління з надзвичайних ситуацій Ольга Ткаченко.

Після першого забрудення рятувальники очистили водойму. Але через день випадок знову повторився. Результати дослідження води в озері небезпечних хімічних речовин не виявили.