ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Щоб не розслаблялися: Лисенко збирає депутатів на позачергову сесію Сумської міськради

21 травня народні обранці вчергове переглядадимуть бюджет
Depo.
18 травня 2015 14:50
ФОТО: depo.ua
Щоб не розслаблялися: Лисенко збирає депутатів на позачергову сесію Сумської міськради
Щоб не розслаблялися: Лисенко збирає депутатів на позачергову сесію Сумської міськради

Мер Сум Олександр Лисенко скликає позачергову сесію міської ради. Відбудеться вона 21 травня. Про це йдеться у відповідному розпорядженні міського голови, пише Суми.depo.ua.

Депутатам призначено зустріч о 9.00 у сесійній залі Будинку рад.

Очільник міста вносить до порядку денного два питання:

1. Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 28 листопада 2012 року № 1900-МР "Про міську комплексну програму профілактики правопорушень та підвищення безпеки дорожнього руху на період 2013-2015роки" (зі змінами)

2. Про внесення змін та доповнень до міського бюджету на 2015 рік.

Нагадаємо, що 27 травня відбудеться LІ сесія Сумської міської ради. З порядком денним та проектами рішень можна ознайомитися за цим посиланням.

Міський голова також підписав розпорядження про скликання чергової LІІ сесії міської ради. Розпочнеться вона 24 червня о 9.00 у сесійній залі.

На розгляд народних обранців вносяться питання комунальної власності та приватизації, земельних відносин, витрачання коштів резервного фонду міського бюджету.

Згідно з Регламентом роботи Сумської міської ради, усі проекти рішень, які вноситимуться до порядку денного сесії, попередньо мають бути розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісій, Погоджувальній раді голів депутатських фракцій та груп, постійних комісій. Долучаться до обговорення документів і члени громадських експертних комісій міської ради.

Проекти рішень будуть оприлюднені у відповідності з чинним законодавством на Муніципальному інформаційному порталі.