ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Серед маленьких сумчан шукатимуть диво-дитину

Сумчан від 4 до 13 років запрошують позмагатися для здобуття щорічної Всеукраїнської премії
Depo.
28 лютого 2016 09:07
ФОТО: depo.ua
Серед маленьких сумчан шукатимуть диво-дитину
Серед маленьких сумчан шукатимуть диво-дитину

Передусім премія "диво-дитина" розрахована на тих, хто має досягнення або відкриття у науко-технічній сфері, переможців та призерів обласних республіканських і міжнародних інтелектуальних ігор, шкільних олімпіад, спортивних або творчих змагань, фестивалів та конкурсів, пише Depo.Суми з посиланням на Муніціпальний портал.

Брати участь можуть і маленькі сумчани, які зробили героїчний вчинок, мають феноменальну інтуїцію та пам'ять, володіють даром передбачення, або чутливістю до енергетики та інші.

Якщо батьки вважають, що їхня дитина володіє вищенаведенними здібностями та бажає здобути Всеукраїнську премію "Диво-Дитина", то для цього необхідно: заповнити анкету учасника; додати до неї документи, що підтверджують досягнення учасника (копії дипломів, нагород, грамот, аудіо/відео записів та інші); додати копію свідоцтва про народження. 

Всі ці документи відправляються за вказаною в анкеті адресою.

Кінцевий строк надсилання анкет - 15 березня. Премія вручається на основі експертної оцінки та по встановленим номінаціям: Найрозумніша дитина, Найспортивніша дитина, Найтворча дитина, Найдивовижніша дитина, Найгероїчніша дитина. 

Вручення премії проходить в три етапи.

Перший передбачає визначення десяти кращих учасників, в кожній з номінацій і, відповідно, нагородження їх грамотами, як переможців першого етапу. Другий етап - визначення трьох фіналістів у кожній з номінацій. Третій етап - всі фіналісти запрошуються до Києва для виступів перед членами журі та глядачами.

Шляхом підсумовування балів, виставлених кожним із членів журі, визначається володар першої, другої і третьої премії. Визначення фіналістів (по три у кожній номінації) буде проходити лише у кінці березня.

Орієнтована дата церемонії нагородження - кінець квітня або початок травня.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми