ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Серед громадських організацій шукають тих, кому потрібні гроші

Проект "Енергоефективність: створення коаліцій на місцях" фінансується Європейським Союзом
Depo.
24 квітня 2015 12:15
ФОТО: depo.ua

Триває прийом заявок від громадських організацій на участь у проекті "Енергоефективність: створення коаліцій на місцях", передає Суми.depo.ua.

Ті, кого відберуть, візьмуть участь у менторській програмі з енергоефективності, а потому зможуть претендувати на гранти.

Проект розрахований на три роки. У 2015 році відібрані на конкурсній основі громадські організації відвідуватимуть тренінги та виконуватимуть домашні завдання. Сумлінні учні потому (у 2016 році) зможуть подати заявку на субгрант. Запропоновані ними проекти повинні фокусуватись на аналітиці, лобіюванні, співпраці між секторами, тренінгах, розбудові коаліцій та поширенні інформації, і не можуть бути спрямовані на створення інфраструктури чи використані як інвестиції. Успішне завершення проектів у 2016 році дасть змогу організаціям претендувати на субгрант ще й у 2017 році.

На заявки від охочих долучитись до проекту "Енергоефективність: створення коаліцій на місцях" чекають до 15 травня. Документи на конкурс (заявка, бюджет проекту, мотиваційний лист, декларація заявника, резюме учасників проекту й керівника організації ) приймаються лише в електронному вигляді (competition@ecoclubrivne.org).

Для довідки. "Енергоефективність: створення коаліцій на місцях» (ЕСКОМ) - проект, що фінансується Європейським Союзом як "Європейський інструмент сусідства та партнерства".

Реалізує його міжнародна громадська організація "Жінки в Європі за спільне майбутнє" (WECF) разом із партнерами: Екоклуб (Україна), Гутта-клуб (Молдова), Ацхальцикхе (Грузія).

Проект спрямований на створення секторного регіонального партнерства між громадськими організаціями чотирьох країн: України, Молдови, Грузії та Вірменії, а також підвищення потенціалу ГО у сфері енергоефективності.