ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Село в Чернігівській області хоче стати частинкою Сумщини

Громада села Красне Бахмацького району проситься приєднатися до Сумської області. Відповідний запит на сесії облради озвучив депутат Віктор Тимошенко
Depo.
27 травня 2015 13:23
ФОТО: depo.ua
Село в Чернігівській області хоче стати частинкою Сумщини
Село в Чернігівській області хоче стати частинкою Сумщини

До депутата звернулися мешканці с. Красне Бахмацького району Чернігівської області з проханням сприяти включенню їх до складу Конотопського району, пише Суми.depo.ua.

Територіальна громада налічує чотири населених пункти, в яких проживають 1045 жителів. Територія - 7400 га. Село розташоване на трасі Батурин - Конотоп за 37 км від районного центру м. Бахмач і за 17 км від м. Конотоп Сумської області. З 1923 по 1930 рік село належало до Конотопського округу, який перебував у складі Чернігівської губернії. Потім воно відійшло до Батуринського району, а згодом - до Бахмацького.

Село протягом багатьох років не має прямого транспортного сполучення з нинішнім районним центром. Жителі села до Бахмача дістаються автобусом лише з пересадкою у Батурині, або ж залізницею - з Конотопа, що забирає багато часу.

В цей час до м. Конотоп через Красне проходять автобусні маршрути: Батурин - Конотоп, Короп - Конотоп, Чернігів - Суми.

Зазначається також, що с. Красне практично всі потреби мешканці села задовольняють у м. Конотоп, починаючи з реалізації своєї сільськогосподарської продукції, здійснення покупок, отримання медичних послуг, навчання, працевлаштування, тощо.

Ініціативу депутатів сільської ради стосовно входження територіальної громади до Конотопського району Сумської області одностайно підтримали загальні збори громадян, що відбулися 27 березня 2015 року.

Зважаючи на адміністративно-територіальну реформу, Красненська територіальна громада звернулася з проханням включити її як суб'єкт до складу Конотопського району Сумської області та направити відповідне звернення до Верховної Ради України і Мінрегіонбуду.