ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

СБУ ліквідувала два канали поставок зброї до Сумської області і канал фінансування терористів

Наразі слідчі ведуть 23 справи у сфері посягання на територіальну цілісність і незалежність України
Depo.
29 квітня 2015 16:40
ФОТО: depo.ua

Як розповів начальник УСБУ в Сумській області Юрій Гончаров, зараз слідчі управління ведуть досудове слідство у 23 кримінальних провадженнях за фактами посягання на територіальну цілісність і незалежність України, пише Суми.depo.ua.

Зокрема, 22 квітня було оголошено про підозру жителю області, який у жовтні минулого року поширював в смт Свеса листівки з закликом приєднуватися до Новоросії. Чоловік називав себе прихильником комуністичної ідеології.

За матеріалами УСБУ було відкрито 10 кримінальних проваджень за фактами незаконного поводження зі зброєю. Зокрема було припинено діяльність двох каналів поставок зброї з зони АТО. Спільна операція СБУ, міліції та прокуратури - контрольна закупівля зброї, в ході якої правоохоронці "придбали" 17 автоматів Калашникова - дозволила задокументувати діяльність постачальників зброї в Дніпропетровській області.

Ведеться робота також з ліквідації каналів фінансування тероризму. Так, недавно СБУ і прокуратура перекрили канал, яким на територію ДНР вирушили 48 млн. грн.