ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Салатенко привів на допит до прокуратури п’ятдесят побратимів у формі

У Сумах пікетують обласну прокуратуру представники "Правого сектору" та ВО "Батьківщина"
Depo.
30 квітня 2015 11:47
ФОТО: depo.ua
Салатенко привів на допит до прокуратури п’ятдесят побратимів у формі
Салатенко привів на допит до прокуратури п’ятдесят побратимів у формі

Вони зібралися близько восьмої ранку. Сам Салатенко з’явився тільки ближче до 10:00 і відразу пішов усередину, передає Суми.depo.ua.

Зараз біля облпрокуратури знаходиться близько 50 осіб з прапорами і гаслами: "Прокуратура - спільники корупціонерів? ", "Прокурор - не інструмент олігархів" тощо. Правопорядок охороняють близько 50 міліціонерів.

За словами учасників пікету, вони прийшли підтримати свого побратима, активіста Майдану і підозрюють, що прокуратура таки є інструментом в руках тих, хто хоче реваншуватися за поразку в результаті подій минулого року.

"Сьогодні викликали на допит одного з активістів Майдану, який, за версією прокуратури, чинив тиск на суд, коли розглядалася справа, на мій погляд, корупціонера, і була комісія, яка знайшла порушення на 6,3 млн грн", - поділився голова міської організації ВО "Батьківщина", член виконкому Сумської міськради Андрій Баранов. Це, вважає він, справа рук людей, які покривають корупцію в Сумській міськраді.

У свою чергу начальник відділу процесуального керівництва в кримінальних провадженнях прокуратури Сумської області Олександр Глянчишин повідомив: Семена Салатенка викликали до прокуратури у рамках кримінального провадження у справі Володимира Войтенка, якому повідомлено вчора про підозру за кількома статтями Кримінального Кодексу України.