ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Рятувальники провели "майстер-клас" сумській малечі (ФОТОФАКТ)

Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в профілактиці надзвичайних подій велику увагу приділяють роботі з підростаючим поколінням. Не припиняється ця робота і під час літніх канікул
Depo.
25 червня 2015 08:21
ФОТО: depo.ua
Рятувальники провели "майстер-клас" сумській малечі (ФОТОФАКТ)
Рятувальники провели "майстер-клас" сумській малечі (ФОТОФАКТ)

Учора, 24 червня, на Баранівці відбулась навчальна акція "Запобігти. Врятувати. Допомогти". Її учасниками стали понад 100 хлопчиків та дівчаток, віком від 6 до 14 років - вихованці спортивно-оздоровчого центру "Універ", пише Суми.depo.ua з посиланням на Управління ДСНС у Сумській області.

Організували захід адміністрація закладу, Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області, Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, осередок громадського руху "Школа безпеки".

Розпочалась акція з показу пожежно-технічного озброєння та спеціального обладнання, яким щодня користуються рятувальники при ліквідації надзвичайних подій та визволенні людей із небезпек. Діти, з блиском в очах, тримали у руках пожежне спорядження, приміряли каски та тепловідбивний костюм, який застосовують вогнеборці в умовах надвисоких температур.

Вихованцям закладу нагадали вимоги безпеки, яких необхідно дотримуватись у повсякденному житті, щоб не потрапити в біду, та правила поведінки у надзвичайних подіях. Зокрема, показали методи порятунку людей на водних об'єктах, прийоми надання першої долікарської допомоги: штучне дихання, непрямий масаж серця. Фахівці продемонстрували різноманітні ноші для транспортування постраждалих, а самі діти спробували переносити ними своїх товаришів.

Працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій розповіли, як правильно викликати рятувальників, що повинно містити телефонне повідомлення про пожежу та іншу надзвичайну подію. Незважаючи на простоту даної інформації, у екстремальній ситуації ці знання можуть відіграти вкрай важливе значення.

Далі на дітей чекали цікаві випробування. Під час них хлопчики і дівчатка на деякий час перетворились на справжніх вогнеборців. За допомогою спеціального обладнання вони ліквідовували умовну пожежу.

За переконанням організаторів, такі акції відіграють важливу роль у формуванні в підростаючого покоління навичок здорового та безпечного способу життя. У екстремальній ситуацій діти не розгубляться та приймуть правильне рішення, яке допоможе їм вберегти життя.

Більше про життя Сум та Сумщини читайте на Суми.depo.ua