ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Сумах розлючений забудовник демонстративно ігнорує рішення виконкому (ФОТОФАКТ)

Вчорашній скандал і рішення виконкому про скасування будівництва по вулиці Нижньохолодногірська поки не вплинули на плани забудовника. Роботи тривають, незважаючи ні на рішення, ні на дощ
Depo.
8 травня 2015 13:15
ФОТО: depo.ua
У Сумах розлючений забудовник демонстративно ігнорує рішення виконкому (ФОТОФАКТ)
У Сумах розлючений забудовник демонстративно ігнорує рішення виконкому (ФОТОФАКТ)

Нагадаємо, у Сумах зробили спробу побороти резонансні "незаконні" забудови, передає Суми.depo.ua.

Вчора на засіданні міськвиконкому були винесені проекти рішень про скасування містобудівних умов і обмежень забудови відразу по чотирьом земельним ділянкам. Мова йде про нашумілі будівництва по вул. Нижньохолодногірській, вул. Інтернаціоналістів, вул. Нижньосироватській та пров. Інститутському. 

Ініціатором проектів став начальник правового управління Олег Чайченко, який зазначив: сумчани десятки разів приходили на прийом до міської влади по цих забудовах, тому не відреагувати - неможливо.

Як результат - одна з чотирьох забудов, по вул. Нижньосироватській, була скасована. Через це розгорівся скандал: забудовник заявив, що таке рішення прийняте, бо він не дав грошей, і почав кричати, що місце членів виконкому у в'язниці. На що отримав відповідь, що може оскаржити це рішення в суді.

Якщо забудовнику вдасться виграти суд - його збитки будуть покриті за рахунок членів міськвиконкому або міського бюджету. А це близько 20 мільйонів гривень.

Наразі будівництво багатоповерхівки по вулиці Нижньосироватська активно просувається і досягло другого поверху. 42 квартири в майбутньому будинку вже викуплені.

У Сумах розлючений забудовник демонстративно ігнорує рішення виконкому (ФОТОФАКТ) - фото 1

У Сумах розлючений забудовник демонстративно ігнорує рішення виконкому (ФОТОФАКТ) - фото 2