"Розблокувала" банківську картку: Мешканка Сумщини віддала шахрайці 40 000 грн
Аферистка представилася працівницею служби безпеки банку і ошукала пенсіонерку з селища Верхня Сироватка
- Суми
-
28 лютого 2020 16:01

До Сумського районного відділу поліції з заявою про шахрайство звернулась 67-річна мешканка села Верхня Сироватка, повідомляє Depo.Суми з посиланням на ГУ НП Сумщини.
Жінка розповіла, що їй зателефонувала невідома жінка, яка представилася співробітницею служби безпеки банку, і сказала, що банківська картка пенсіонерки заблокована. Щоб не втратити гроші та якнайшвидше розблокувати картку, "банкірка" попросила назвати цифри з останнього отриманого смс-повідомлення. Заявниця без всіляких сумнівів погодилася, а вже за кілька хвилин на її мобільний стали надходити смс-повідомлення про зняття грошей з її картки. Таким чином аферисти заволоділи коштами у сумі 40 000 грн.
За даним фактом у поліції відкрили кримінальні провадження за ч.1 ст. 190 "Шахрайство" Кримінального кодексу України.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми
Всі новини на одному каналі в Google News
- 22:12Офіцер ЗСУ на Сумщині привласнив понад 2,4 млн грн на фіктивних бойових
- 12:34Прикордонники знищили ворожі дрони на Харківщині та Сумщині
- 22:45 Рашисти майже півтори сотні разів штурмували за добу позиції ЗСУ
- 19:40Adastra Cinema офіційно представляє перший трейлер екранізації світового бестселера Фріди Мак-Фадден "Служниця" ФОТО Відео
- 09:28Вночі російські дрони атакували Суми. Є влучання
- 15:00На Сумщині рашисти ударили по полю групи "Укрлендфармінг": поранено 12 людей та пошкоджено близько 30 одиниць сільгосптехніки ФОТО
- 13:23На Сумщині чоловік замовив убивство колишньої співмешканки. Його затримали ФОТО
- 12:55На Сумщині знешкодили бойову частину дрона, що впав на приватне обійстя
- 09:35Ворог вдарив по аграріях на Сумщині: Поранені 11 людей, понівечена техніка ФОТО
- 14:21Сили оборони відтіснили рашистів поблизу двох сіл на Сумщині, - DeepState
- 09:20 Доба на фронті: Оперативне зведення Генштабу ЗСУ
- 09:31 Ситуація на фронті: Минулої доби ворог штурмував позиції ЗСУ майже 200 разів
- 21:47 ЗСУ зірвали російський наступ на Суми, — Зеленський
- 10:52Черговий агент у рясі: СБУ затримала московського попа, що коригував атаки по Сумщині
- 10:34На Сумщині затримали чоловіка, що виготовляв фіктивні медичні довідки для військовозобов'язаних
- 08:52На місці удару в Сумах виявили тіло охоронця, - ОВА
- 08:01Окупанти вранці вдарили дронами по Сумах, загорілася нежитлова будівля
- 22:23 Ситуація на фронті: Ворог 141 раз намагався сьогодні прорвати лінію фронту, бої тривають
- 10:51Росіяни атакували Свято-Воскресенський Кафедральний собор ПЦУ в центрі Сум