ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Регіональний ландшафтний парк "Сеймський" хочуть зробити комунальним

Дане питання обговорено в ході виїзної наради в Конотопській райдержадміністрації
Depo.
25 грудня 2015 14:58
ФОТО: depo.ua
Регіональний ландшафтний парк "Сеймський" хочуть зробити комунальним
Регіональний ландшафтний парк "Сеймський" хочуть зробити комунальним

Парк розташований в межах чотирьох адміністративних районів Сумської області: Путивльського, Конотопського, Кролевецького  та Буринського і є найбільшою за площею природничо-заповідною територією в області (майже 100 тис.га), пише Depo.Суми.

Під час наради представники обласного департаменту екології, природних ресурсів та паливно-енергетичного комплексу, райдержадміністрацій відповідних районів та Вирівський, Кузьківський і Духанівський сільські голови  обговорили проект звернення до губернатора Сумщини  щодо створення комунального закладу "Регіональний ландшафтний парк "Сеймський".

Як відмітив голова Конотопської райдержадміністрації Микола Горбенко, даний ландшафний парк не тільки підкреслює природну своєрідність регіону - завдяки розвинутій інфраструктурі тут можна гарно відпочити. 

Створення такої адміністрації дасть можливість вирішити не тільки природоохоронні питання, але й запровадити відповідний контроль за раціональним використанням природничо-заповідної території та збереженням її цінних природних та історико-культурних комплексів та об’єктів, - впевнений керівник району.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми