ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сумські фіскали "накопали" матеріалів на 32 кримінальних провадження

Дев'ятнадцять з них - за вчинення тяжких та особливо тяжких правопорушень
Depo.
19 січня 2016 11:11
ФОТО: depo.ua
Сумські фіскали "накопали" матеріалів на 32 кримінальних провадження
Сумські фіскали "накопали" матеріалів на 32 кримінальних провадження

Направлено до суду матеріали восьми кримінальних проваджень, в межах досудового розслідування яких відшкодовано збитків на загальну суму 2,6 мільйони гривень, пише Depo.Суми з посиланням на Муніципальний портал.

Забезпечено погашення збитків по кримінальних провадженнях, у яких досудове розслідування на даний час триває, у сумі 2,5 мільйони гривень.

У минулому році припинено 43 факти незаконного виробництва та обігу підакцизних товарів, з незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей підакцизної групи на суму майже 50 мільйонів гривень.

Також складений 21 адміністративний матеріал за фактами незаконного виготовлення, обігу та збуту підакцизних товарів.

Відкрито два кримінальних провадження за встановленими фактами порушення діючого законодавства у сфері державних закупівель та розпочато два кримінальних провадження за викритими фактами порушень у митній сфері.

Розпочато вісім досудових розслідувань, за виявленими фактами порушень при нарахуванні та сплаті ПДВ, у тому числі: п`ять – за виявленими фактами неправомірного ухилення від сплати ПДВ та три – за виявленими фактами незаконних заявок на відшкодування ПДВ.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми