Прокуроратура хоче посадити колишнього чиновника Сумської ОДА за "відкати" на будівництві лікарні

Колишньому заступнику начальника Управління капітального будівництва повідомлено про підозру
Depo.
23 квітня 2015 16:28
ФОТО: depo.ua

Прокуратурою Сумщини колишньому заступнику начальника Управління капітального будівництва Сумської обласної державної адміністрації повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 (розтрата чужого майна в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем) КК України, повідомляє Суми.depo.ua.

Встановлено, що між Управлінням капітального будівництва Сумської обласної державної адміністрації та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір на капітальне будівництво Центральної районної лікарні м. Охтирка Сумської області.

За даними прес-служби обласноъ прокуратури, вказана службова особа, згідно з посадовими обов'язками, забезпечувала контроль за дотриманням правил ціноутворення в будівництві та здійснювала приймання виконаних робіт.

Зловживаючи своїм службовим становищем в інтересах ТОВ службовець підписав акти приймання виконаних робіт, до яких була включена вартість раніше вже оплаченого обладнання. Своїми діями колишній заступник начальника Управління допустив безпідставне перерахування ТОВ грошових коштів у сумі понад 1 млн грн, чим завдав збитків державі в особливо великих розмірах.

Досудове розслідування триває. На даний час прокуратура Сумщини звернулася до суду з клопотанням про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Ч. 5ст. 191 КК України передбачає позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.