Прокурор обіцяє екс-губернатору Сумщини Шульзі 12 років

Наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу для нинішнього проректора Національного авіаційного університету

Згідно офіційного повідомлення прокуратури Сумської області, Володимир Шульга підозрюється в низці службових злочинів, пише Depo.Суми.

Наразі йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень за ч. 4 ст. 190 (шахрайство ), ч. 2 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

Встановлено, що в липні 2014 року підозрюваний, обіймаючи посаду голови Сумської обласної державної адміністрації та будучи народним депутатом України, отримав заробітну плату за період часу, коли фактично перебував за межами України з приватною метою, підробивши офіційні документи про нібито службове відрядження до м. Київ.

Окрім того, вказаний народний обранець у листопаді 2014 року шляхом обману та зловживання довірою переконав чоловіка своєї колишньої підлеглої, яка 24 жовтня 2014 року була затримана правоохоронцями за підозрою в одержанні неправомірної вигоди, перерахувати на банківські рахунки своїх знайомих понад 1 млн. 200 тис грн. для внесення застави. Чоловік, позичивши вказану суму, виконав вказівку депутата, який розпорядився коштами на власний розсуд, не сплативши жодної гривні застави.

На даний час вирішується питання про обрання запобіжного заходу для підозрюваного. Народному депутатові України сьомого скликання, який на даний час працює проректором одного із Київських вишів і є державним службовцем 1 рангу, загрожує до 12 років позбавлення волі, йдеться у повідомленні прокурора області, державного радника юстиції 3 класу Віталія Матвійчука.

Читайте також: Прокуратура притягує Володимира Шульгу за трьома кримінальними статтями

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми