ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Прокуратурою Сумщини заявлено позовів на 176 мільйонів гривень

У минулому році судами задоволено та відповідачами добровільно сплачено коштів під час судового розгляду на суму 81 млн грн, що удвічі більше ніж попереднього року
Depo.
1 лютого 2016 12:48
ФОТО: depo.ua
Прокуратурою Сумщини заявлено позовів на 176 мільйонів гривень
Прокуратурою Сумщини заявлено позовів на 176 мільйонів гривень

Разом з цим активно захищались інтереси держави у бюджетній сфері. Прокурорами пред’явлено позовів на суму понад 100 млн грн, судами стягнуто та добровільно відшкодовано близько 32 млн грн. , пише Depo.Суми з посиланням на прес-службу обласної прокуратури.

У сфері державних закупівель прокурорами торік заявлено позовів на суму понад 34 млн грн. Після втручання прокуратури сторонами добровільно врегульовано спірні питання та сплачено майже 30 млн. грн.

Окрім того, приділялась увага захисту інтересів держави у сфері земельних відносин. Упродовж поточного року заявлено вимог на суму понад 56,5 млн грн, судами задоволено – 30,3 млн грн. Водночас за прокурорського втручання попереджено незаконне надання 1 775 га земель.

З метою захисту соціальних, майнових, житлових прав дітей до судів спрямовано понад 100 позовів на суму більш ніж 3 млн грн, які судами розглянуто і задоволено. Не допущено випадків незаконного притягнення неповнолітніх до кримінальної відповідальності.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми