Прокуратура Сумщини перевіряє, за які кошти їздив у Дубаї екс-губернатор

Сьогодні, 11 червня, у Сумській облдержадміністрації проводиться виїмка документів по Володимиру Шульзі

За повідомленням прес-служби прокуратури Сумської області, 26 травня на підставі матеріалів УСБУ відкрито кримінальне провадження за фактом привласнення грошей колишнім губернатором, передає Суми.depo.ua з посиланням на dancor.

Прокуратура стверджує, що екс-голові неправомірно виписували відрядження по службових питаннях у Київ на ті дні, коли він насправді перебував закордоном. У ході досудового розслідування встановлено, що Володимир Шульга протягом 14, 16-18 і 21-25 липня 2014 вносив завідомо неправдиві відомості в документи на відрядження: Держприкордонслужба України повідомила правоохоронцям, що в цей час він перебував у Дубаї (ОАЕ).

Прокуратура попередньо кваліфікувала дії екс-чиновника за ч. 2 ст. 191 (Привласнення коштів) і ч. 1 ст 366 (Службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Сам Володимир Шульга прокоментував це так: "У зв'язку з тим, що під час призначення мене головою Сумської облдержадміністрації я був чинним народним депутатом України, а Верховна Рада через відсутність кворуму з вини регіоналів не затвердила мою заяву про складання депутатських повноважень, весь час перебування на посаді я отримував зарплату в апараті Верховної Ради України. У зв'язку з цим жодної копійки на відрядження я фізично отримати не міг. Зарплатна картка, яка була випущена на моє ім'я, не була мною активована. Ніяких грошових коштів - зарплати, відрядних я не отримував і отримувати не міг у зв'язку з тим, що в Україні держслужбовці не можуть мати зарплату в двох місцях".

Щодо поїздки в Дубаї Володимир Шульга відповів, що не пам’ятає свого перебування там у липні минулого року.

Більше новин про життя Сумщини читайте на sumy.depo.ua

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми