ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Прокуратура обурена: Сумським зекам дають мало часу на інтернет-забави

У світлі оновленого Кримінально-виконавчого кодексу України, здійснено перевірку в установах Державної кримінально-виконавчої служби області
Depo.
17 червня 2015 13:21
ФОТО: depo.ua
Прокуратура обурена: Сумським зекам дають мало часу на інтернет-забави
Прокуратура обурена: Сумським зекам дають мало часу на інтернет-забави

Результати перевірки засвідчили, що в діяльності установ виконання покарань мають місце порушення вимог закону щодо обов'язку адміністрації установи інформувати засуджених про їх права та обов'язки, порядок та умови виконання та відбування призначеного судом покарання, реалізації права на користування глобальною мережею Інтернет, проведення телефонних переговорів у мережах рухомого мобільного зв'язку тощо, повідомляє Суми.depo.ua з посиланням на прес-службу обласної прокуратури.

Зокрема, у будівлях де розташовані приміщення камерного типу та дільниці посиленого контролю Роменської, Шосткинської та Сумської виправних колоній, у відокремлених приміщеннях не обладнані ізольовані робочі місця для роботи в мережі Інтернет, що позбавляє засуджених, які тримаються у вказаних місцях, користуватися відповідними послугами. Інтернет-класи Шосткинської та Сумської виправних колоній в недостатній кількості обладнані стаціонарними комп'ютерами та іншими засобами для користування мережею Інтернет.

Через відсутність практики у всіх без винятку виправних установах не забезпечена можливість використання засобів рухомого (мобільного) зв'язку в стаціонарних закладах охорони здоров'я.

Адміністрацією Роменської виправної установи не виконуються у повному обсязі вимоги закону щодо сприяння засудженим в оформленні пенсій.

Прокурорами з метою усунення виявлених порушень вимог кримінально-виконавчого законодавства керівникам виправних установ внесені документи реагування.