ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Прокуратура намагається допомогти трьом дітям отримати спадок

До районної прокуратури звернулась служба у справах дітей Путивльської РДА з листом про допомогу в зверненні до суду та представництва інтересів трьох неповнолітніх
Depo.
10 липня 2015 14:21
ФОТО: depo.ua
Прокуратура намагається допомогти трьом дітям отримати спадок
Прокуратура намагається допомогти трьом дітям отримати спадок

14-річний Іван, 11-річна Світлана та 7-річний Владислав мають статус дітей, позбавлених батьківського піклування, та на даний час проживають у дитячому будинку сімейного типу, оскільки їх батько помер, а мати позбавлена батьківських прав, пише Суми.depo.ua.

Після смерті батька залишилась земельна частка (пай) розміром 2,98 га на території Манухівської сільської ради Путивльського району, право на успадкування якої в рівних частинах мають його діти та дружина.

Опікун малолітніх звернувся до Путивльської державної нотаріальної контори із заявою про видачу свідоцтва про право на спадщину за законом, однак йому було відмовлено у зв'язку з відсутністю провоустановлюючого документа на спадкове майно.

Керуючись чинним законодавством, Путивльська районна прокуратура звернулася до суду з позовною заявою в інтересах дітей, позбавлених батьківського піклування, щодо визнання права власності для кожного на ¼ частину спадкового майна.

На даний час судовий розгляд триває.

Нагадаємо, технічна помилка залишила дитину без спадщини.

Більше новин про життя на Сумщині читайте на Суми.depo.ua