ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Прокуратура на Сумщині розпочала кримінальне провадження щодо рішення суду у справі "Евромайдану"

Ухвалами слідчого судді Зарічного районного суду м. Суми 11.06.2015 та 15.06.2015 задоволено клопотання сторони захисту про відвід двох прокурорів групи процесуальних керівників у кримінальних провадженнях, розпочатих за фактом ухвалення суддями Ковпаківського районного суду м. Суми неправосудних рішень щодо учасників "Революції Гідності"
Depo.
21 червня 2015 11:58
ФОТО: depo.ua
Прокуратура на Сумщині розпочала кримінальне провадження щодо рішення суду у справі "Евромайдану"
Прокуратура на Сумщині розпочала кримінальне провадження щодо рішення суду у справі "Евромайдану"

Вказані рішення слідчого судді є необґрунтованими та такими, що не відповідають вимогам кримінального процесуального законодавства України, адже прийняті без наявності законних підстав для відводу прокурорів, передбачених ст. 77 КПК України, а також без належного мотивування слідчим суддею прийнятого рішення, та в умовах відсутності будь-яких доказів наявності підстав для відводу прокурорів, пише Суми.depo.ua.

Крім цього, 16.06.2015 тим же слідчим суддею Зарічного районного суду м. Суми відмовлено у задоволенні клопотання слідчого про встановлення обмеження для ознайомлення сторони захисту з матеріалами кримінального провадження стосовно однієї з вищевказаних суддів, оскільки підозрювана та її захисник не в змозі понад півтора місяці ознайомитися з матеріалами даного провадження.

При цьому, слідчий суддя вмотивувала своє рішення тим, що слідчим не доведено факт зволікання сторони захисту при ознайомленні з матеріалами провадження, а визначений органом досудового розслідування строк до 19.06.2015 є недостатнім для ознайомлення з ними стороною захисту.

За вказаним фактом постановлення суддею завідомо неправосудного рішення прокуратурою Сумської області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ч. 1 ст. 375 КК України). Досудове розслідування триває.

Більше новин про життя Сумщини читайте на Суми.depo.ua