ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Прокуратура на Сумщині намагається повернути державі земельну ділянку вартістю сім мільйонів

В березні прокуратурою Буринського району до райсуду подано позовну заяву про розірвання договору оренди та зобов’язання повернути земельну ділянку у державну власність
Depo.
4 червня 2015 18:46
ФОТО: depo.ua

Позовна заява подана зв'язку з систематичною несплатою орендної плати та використанням не за цільовим призначенням земельної ділянки площею 296,3549 га, нормативно грошова оцінка якої складає понад 7 млн грн, пише Суми.depo.ua.

Однак, районний суд 21 квітня 2015 року виніс ухвалу про повернення позовної заяви позивачеві з підстав відсутності доказів на підтвердження позовних вимог.

Не погодившись з позицією районного суду, прокуратурою Буринського району внесено апеляційну скаргу на зазначену ухвалу Буринського районного суду.

Сьогодні, 4 червня 2015 року, Апеляційним судом Сумської області апеляційну скаргу прокурора Буринського району задоволено в повному обсязі, ухвалу суду першої інстанції скасовано, справу направлено до Буринського районного суду для подальшого розгляду по суті, повідомила прокурор прокуратури Буринського району Катерина Андрєєва.