ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Прокуратура хоче засудити громадянку, що видавала себе за малозабезпечену

Жінку обвинувачують у безпідставному отриманні субдсидії на комуналку
Depo.
22 квітня 2015 12:08
ФОТО: depo.ua

Прокуратура Сумської області в апеляційному порядку оскаржила вирок Роменського міськрайонного суду, яким місцеву жінку виправдано у пред'явленому обвинуваченні за ч. 1 ст. 190 (шахрайство) та ч. 1, ч. 4 ст. 385 (підроблення документів, використання підроблених документів) КК України, повідомляє Суми.depo.ua.

Слідством було встановлено, що вона безпідставно отримувала субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, оскільки вказувала в декларації завідомо неправдиві дані.

Слідчі нарахували нанесені збитки державному бюджету на загальну суму 9295грн. Однак громадянка уникла покарання за вчинене, оскільки суд першої інстанції безпідставно її виправдав.

Як повідомила начальник відділу прокуртури Сумської області Людмила Паливода, за документами прокурорського реагування апеляційним судом виправдувальний вирок скасовано з призначенням в суді першої інстанції нового судового розгляду. За вищевказані правопорушення громадянці загрожує обмеження волі на строк до трьох років.