ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Прокуратура хоче, щоб екс-заступник головного по будівництву ОДА сидів

Звинуваченого у розстраті мільйона гривень чиновника суд відпустив під особисте зобов'язання
Depo.
27 квітня 2015 10:53
ФОТО: depo.ua
Прокуратура хоче, щоб екс-заступник головного по будівництву ОДА сидів
Прокуратура хоче, щоб екс-заступник головного по будівництву ОДА сидів

Зарічним районним судом м. Суми відмовлено у задоволенні клопотання прокуратури про обрання стосовно колишнього заступника начальника Управління капітального будівництва Сумської обласної державної адміністрації запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, пише Суми.depo.ua.

У прокуратурі незадоволені таким рішенням. Суд, вважають у відомстві, не взяв до уваги обґрунтування слідчого прокуратури області, не врахував можливі ризики та обрав найбільш м'який запобіжний захід - особисте зобов'язання, поклавши на підозрюваного ряд обов'язків, передбачених КПК України.

Прокуратура не погоджується з таким рішенням суду та готує апеляційну скаргу.

Також, як повідомляє прес-служба обласної прокуратури, прокурором заявлено цивільний позов до колишнього заступника начальника Управління капітального будівництва Сумської обласної державної адміністрації про відшкодування збитків на суму понад 1 млн грн. Наразі слідчим відділом вживаються заходи для встановлення майна підозрюваного з метою накладення на нього арешту.

Нагадаємо, що чиновнику  повідомлено про підозру в розтраті державних коштів під час будівництва Охтирської ЦРЛ на 1 мільйон гривен.