ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Прокуратура Бурині хоче стягнути зі столичного підприємства штраф за крадіжку води

Прокуратурою Буринського району заявлено позов про стягнення з підприємства, яке знаходиться на території Київської області, заборгованості в розмірі понад 382 тис. грн
Depo.
10 червня 2015 18:16
ФОТО: depo.ua

Встановлено, що на території Буринського району підприємством незаконно видобуто та самовільно використано на господарські потреби 8410 м. куб. води, в результаті чого державним інтересам спричинені тяжкі наслідки у вигляді значних матеріальних збитків, пише Суми.depo.ua.

Крім того, директор підприємства, будучи службовою особою, наділеною організаційно-розпорядчими функціями, знав, що дозвіл на спеціальне водокористування прострочений і не вжив заходів до своєчасного отримання дозволу на подальше водокористування.

На підставі вищевикладеного директор підприємства притягнутий до кримінальної відповідальності за ч. 2 ст. 367 (службова недбалість).

Вироком Буринського районного суду йому призначено покарання у вигляді позбавлення волі на два роки з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням розпорядчих функцій строком на два роки. Однак вказана особа звільнена від відбування покарання на підставі Закону України про амністію.

Як повідомила прокурор прокуратури Буринського району Катерина Андрєєва, на даний час судовий розгляд щодо стягнення з підприємства заборгованості триває.