Призер Чемпіонату Європи починав займатися в Конотопі

Вихованець Конотопської ДЮСШ М.Г.Маміашвілі Артем Матяш здобув бронзову медаль чемпіонату Європи серед юніорів з греко-римської боротьби, який відбувся у Стамбулі (Туреччина)

Призер Чемпіонату Європи починав займати…

Наш земляк, який виступав у ваговій категорії до 66 кг, програв у першій же сутичці (в 1/8 фіналу) угорцю Отто Лосонци 2:7. Потім у "втішних" сутичках між переможеними фіналістами виграв у шведа Андре Інберга 10:2 і білоруса Юрія Канкова 7:0, пише Суми.depo.ua.

Особливо вражаючою була остання сутичка, у якій Артем за явної переваги здолав борця з Білорусі і приніс в скарбничку збірної України бронзову медаль. Шансів суперникові Артем, об'єктивно дивлячись, не залишив. Тренер команди Мурад Саргсян, незважаючи на зауваження бокового судді, емоційно і голосно підтримував Матяша до останньої секунди.

Крім бронзової медалі, Артем виборов ліцензію на участь у Чемпіонаті світу, який відбудеться в Бразилії останнього літнього місяця. Успіх свого вихованця поділяє тренер-викладач з греко-римської боротьби ДЮСШ М.Маміашвілі Віктор Гайдук, який не тільки навчив Артема основам борцівського мистецтва, а й фактично замінив хлопцеві батька.

Артем Матяш закінчив спортивний інтернат у Маріуполі. Нині навчається в Миколаївському вищому училищі фізичної культури, входить до складу збірної команди України з греко-римської боротьби, тренується на Олімпійській базі в Конча-Заспі.